Piknik rodzinny 2022

Nasz rodzinny piknik to okazja do wspaniałej zabawy dla dzieci a dla rodziców to czas na odpoczynek  i rozmowy z innymi rodzicami. W tym roku dzięki współpracy z Dyrekcją SOSW w Lesznie spotkaliśmy się  na ternie Gościńca w Julinku.

Uczestniczyliśmy w zawodach sportowych „Rodziny na start” organizowanych przez SOSW w Lesznie.  Nasze Rodziny zajęły czołowe miejsca,  zdobyły puchary i nagrody, a przede wszystkim świetnie się bawiły.

Na uczestników pikniku czekało wiele atrakcji. Restauracja Mc Donalds w Błoniu zorganizowała dla dzieci m.in. robienie warkoczyków, malowanie buziek i  popcorn. Studenci z Wydziału Zarządzania UW w ramach projektu WuZet dla równych szans zorganizowali gry i zabawy dla dzieci, poprowadzili zajęcia taneczne zumba, ufundowali nagrody dla dzieci i dorosłych oraz słodką niespodziankę w formie lodów. Piknik odwiedził również zastęp Straży Pożarnej z Leszna z pokazem gaśniczym, w którym czynnie uczestniczyły nasze dzieci.

Dodatkową atrakcją była loteria fantowa, wygrać można było torby, plecaki, piórniki, płyty, maskotki, artykuły szkolne, skarbonki. Dla rodziców zastępczych zorganizowany został konkurs „Czym jest dla mnie rodzina”. Powstały wspaniałe prace, które będziemy wkrótce prezentować.  Rodzice, którzy wystartowali w konkursie zostali nagrodzeni biletami do kina, muzeów i wejściówkami do restauracji.

Na wszystkich czekał poczęstunek: potrawy z grilla, przepyszne ciasta, desery i owoce.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w przygotowaniu pikniku.